Informační systém základních uměleckých škol

Vážení rodiče žáků ZUŠ,

naše škola vám díky informačnímu systému základní uměleckých škol poskytuje Žákovský sešit spolu s přehledem o aktuálním dění ve škole a informacemi o našich koncertech a vystoupeních dostupný kdekoli a kdykoli na vašem mobilním telefonu nebo tabletu. Stačí navštívit stránku www.izus.cz. Pokud neznáte své heslo, můžete si je nechat přes nápovědu poslat na svůj e-mail.

Můžete tak mít přehled o výuce vašeho dítěte, jeho docházce a průběžném hodnocení.

Pomocí iZUŠ můžete své děti omlouvat z výuky, včas nás informovat o změně bydliště žáka nebo kontaktu na vás.

Přihlášky pro další školní rok budeme letos přijímat právě prostřednictvím tohoto programu.

Věříme, že vám budou tyto další možnosti využití moderní komunikační technologie užitečné.