Školní sport

Krajské kolo ve volejbale dívek

7. 5. 2024 se v Městské hale v Hostinném utkaly mladé hráčky ZŠ a ZUŠ Rtyně v Podkrkonoší o body v krajském kole ve volejbale. Odehrály 5 zápasů s vítězi okresů královéhradeckého kraje a v turnaji obsadily 5. místo. Tým byl velice mladý a sbíral proti o 2-3 roky starším dívkám herní zkušenosti.

Pohár rozhlasu

V úpickém sportovním areálu proběhlo okrskové kolo v atletice. Již tradičně se mezi sebou utkaly okolní školy a bojovaly o body do Grand prix. V našich desetičlenných týmech chybělo několik tradičních opor, které v termínu mezi státními svátky vycestovaly do zahraničí. I přes toto oslabení žáci předváděli pěkné sportovní výkony a odvezli si z Úpice řadu individuálních ocenění. Nevíce se vedlo mladším žákyním, které ve svojí kategorii zvítězily. Poslední atletickou disciplínou bude čtyŕboj, který nás čeká v červnu. Děkujeme sportovcům za výbornou reprezentaci školy.