Konec školního roku v 1. a 2. třídách

Ve středu 12.6. se žáci prvních tříd vydali do knihovny za vílou Abecedou a králem Čtenářem. Všichni byli úspěšně pasováni na čtenáře a užili si zde spoustu hádanek, básniček a pohádek.

29. května druháci odjeli na školní výlet do Dvora Králové do zoologické zahrady. Na kontaktním programu si mohli sáhnout na hady, ještěrky i želvy. Většina dětí byla odvážná a tuto možnost využila. Program jsme uzavřeli projížďkou na Safari a nákupem suvenýrů.

V pátek 14. června proběhl školní výlet prvních tříd. Cílem bylo planetárium v Hradci Králové, kde pro nás byl připraven velmi zajímavý program s hvězdnou pohádkou. Na závěr jsme pozorovali odraz Slunce na plátně a děti měly možnost zakoupit si drobné dárečky.

20. června prvňáčci vyrazili na pěší výlet do Červeného Kostelce. Zde jsme v zahradnictví Trees vyslechli zajímavý program o bylinkách a pochutnali si na zmrzlině a ovoci, které pro nás připravila paní Jechová a tímto jí děkujeme.

Učitelky 1. a 2. třídy